Përvoja e përdorimit Hondrocream

Përshëndetje. Unë do të doja të ndaja përvojën e përdorimit të Hondrocream. Shpresoj që rishikimi im t'ju ndihmojë dhe unë mund t'u përgjigjem disa pyetjeve të njerëzve që përballen me të njëjtin problem si unë.

Foto nga paketimi i kremës për nyje Hondrocream

Unë jam 32 vjeç, por përkundër moshës time të re, unë tashmë kam hasur një sëmundje të tillë si osteokondroza. Arsyeja për këtë është një mënyrë jetese e ulur. U mjekova për një kohë të gjatë, por simptomat u lëshuan vetëm për një kohë. Unë tashmë isha i dëshpëruar dhe dhashë dorëheqjen për faktin se do të vazhdoja të përjetoja dhimbje, por burri im ishte i vendosur. Ai e porositi këtë produkt posaçërisht për mua. Sigurisht, unë menjëherë kontaktova mjekun tim për një konsultë. Pasi lexoi përbërjen, mjeku im tundi kokën me miratim dhe tha që përbërësit natyralë në përbërje duhet të më ndihmojnë. Vendosa ta provoj, veçanërisht pasi përbërja e kremës është natyrale dhe nuk shkakton frikë.

Si e përdori kremin

Përdorimi i Hondrocream është i thjeshtë, kështu që nuk pata asnjë pyetje se si ta përdorim kremin. Sipas udhëzimeve, produkti duhet të aplikohet 2-3 herë në ditë në lëkurë të thatë. Kjo është pikërisht ajo që bëra. Shtrydha një sasi të vogël të përbërjes në pëllëmbën e dorës dhe e shpërndava në mënyrë të barabartë në zonën e prekur derisa të absorbohej plotësisht.

Mund të them që cilësi është e këndshme, jo e yndyrshme, nuk rrjedh. Thithet shpejt në lëkurë pa shkaktuar asnjë shqetësim. Pas aplikimit, ndihet një ftohtësi e këndshme, e cila zëvendësohet nga ngrohtësia. Kisha shumë frikë se efekti i ngrohjes do të ishte shumë i fortë dhe thjesht nuk mund ta duroja, por gjithçka doli të ishte në rregull. Aroma e kremës është e këndshme, jo e ashpër.

Pasi vendosa kremin, prita disa minuta dhe vura rrobat e mia të zakonshme. Nuk lë asnjë njollë ose shenjë në pëlhurë.

Rezultatet e përdorimit të Hondrocream

Amelia me burrin e saj pas trajtimit me krem ​​Hondrocream

Kremi kundër osteokondrozës, dhimbjeve të kyçeve dhe artrozës më ndihmoi jo vetëm mua, por edhe burrin tim. Ndjesitë e dhimbshme u zhdukën pas një jave përdorimi të rregullt. Thjesht nuk mund ta besoja. Mjeti funksionon vërtet.

Në shembullin tim, burri im gjithashtu vendosi të provonte efektin e kremës mbi veten e tij. Ai është një atlet, prandaj ndrydhjet e shpeshta dhe dhimbjet e kyçeve janë të njohura për të. Pas aplikimit të parë, ai arriti të heqë qafe dhimbjen e dhembjes në gju. Por për të konsoliduar rezultatet, ai përsëri vazhdoi kursin, dhe pas 10 ditësh gjuri ndaloi ta shqetësonte.

Një moment tjetër i këndshëm - lëkura në vendin e aplikimit të kremës është bërë e butë, e butë, e ushqyer. Kisha pak frikë se për shkak të ekstraktit të specit të kuq të përfshirë në përbërje, thjesht do të digjesha epidermën, por kjo nuk është kështu. Komponentët që përbëjnë përbërjen e lagën lëkurën, dhe më e rëndësishmja, larguan dhimbjen.

Pas një shërimi kaq të mrekullueshëm, bleva edhe disa kuti të produktit dhe ua dhashë miqve dhe të afërmve të mi. Tani është thjesht një artikull i pazëvendësueshëm në çantën time të ndihmës së shpejtë.

Ku mund ta blej Hondrocream

Miqtë e mi pyetën se ku ta blinin këtë krem, si ta porosisnin, pasi u thashë të gjithëve për veprimin e produktit.

Hondrocream kundër osteokondrozës, dhimbjeve të kyçeve dhe artrozës nuk shitet në farmacitë në Shqipëri. Unë urdhërova në faqen zyrtare të internetit. Ajo që më bëri të lumtur është çmimi demokratik dhe siguria absolute. Kur bleva produktin, isha i sigurt në vërtetësinë dhe cilësinë e tij të lartë. Pajtohem, në kohën tonë, ju mund të pengoheni në një të rremë edhe në një farmaci të rregullt. Shpresoj që rishikimi im të ju ndihmojë të bëni zgjedhjen e duhur.