Kundër osteokondrozës, dhimbjes së kyçeve dhe artrozës

Krem Hondrocream

Krem Hondrocream
Lek4500Lek9000
517

Për të porositur Hondrocream

Ulje -50%

Ju mund të porosisni krem ​​Hondrocream kundër osteokondrozës, dhimbjeve të kyçeve dhe artrozës në Shqipëri në faqen zyrtare të internetit.

Si të porosisni Hondrocream me dorëzim

Dëshironi të blini një produkt? Për ta bërë këtë, lini një kërkesë duke plotësuar formularin në sit me fushat "emri" dhe "telefoni". Prisni për një telefonatë nga menaxheri. Kostoja për automjet është Lek4500. Veprimi është i vlefshëm! Sot ju mund të blini Hondrocream me 50% zbritje.

Rekomandimet e mjekut

mjek Neurolog Enis mjek Enis
specializim:
Neurolog
përvojë:
21 vjet
Aktualisht, sëmundje të tilla si osteokondroza, artroza po bëhen gjithnjë e më të zakonshme në Shqipëri për shkak të mënyrës së jetesës ulur të popullatës dhe një diete të paekuilibruar. Grupi i rrezikut përfshin jo vetëm të moshuarit, por edhe të rinjtë. Përbërja natyrale e kremit Hondrocream do të ndihmojë në lehtësimin e fryrjes dhe dhimbjes, ndihmon në lehtësimin e inflamacionit dhe rigjenerimin e indeve, e cila është shumë e rëndësishme për shërimin.

Hondrocream është një ilaç unik për osteokondrozën, dhimbjet e kyçeve dhe artrozën, e krijuar në bazë të përbërësve natyralë. I përshtatshëm vetëm për përdorim të jashtëm.

Një grua ka dhimbje të kyçeve, Hondrocream do të ndihmojë këtu

Falë përbërjes së tij efektive, krem ​​jo vetëm që lufton manifestimet e sëmundjes, por gjithashtu promovon rigjenerimin dhe restaurimin e shpejtë të indeve. Veprimi i ilaçit bazohet në vetitë terapeutike të kondroprotektorëve - substanca që janë të pranishme në indet dhe kërcet e çdo personi të shëndetshëm.

Hondrocream është testuar klinikisht dhe është provuar të jetë shumë efektiv. 90% e atyre që kanë provuar ilaçin shënojnë përmirësime të rëndësishme pas 3 ditësh përdorimi.

Droga ka të gjitha certifikatat e nevojshme të cilësisë që konfirmojnë sigurinë dhe efektivitetin e tij.

Veprimi

Veprimi i kremës bazohet në përbërës natyralë me efekte anti-inflamatore, antibakteriale, shëruese dhe anestetike.

Pas aplikimit të kremit në zonën e dëmtuar brenda pak minutash, fillon aktivizimi i përbërësve. Substancat e dobishme depërtojnë në epidermë dhe shkaktojnë reaksione rigjeneruese. Ekstrakti i mentolit dhe piperit të kuq të përfshirë në përbërje anestetizon zonën e prekur, duke e ngrohur pak atë, kamfuri lehtëson inflamacionin.

Droga do të ndihmojë në përballimin jo vetëm të sëmundjeve të tilla si osteokondroza ose artroza, por gjithashtu do të ndihmojë në lehtësimin e stresit pas tendosjes së rëndë fizike ose sporteve aktive.

E rëndësishme! Hondrocream nuk rekomandohet të përdoret njëkohësisht me përgatitjet që përmbajnë përbërës irritues lokalë - helm blete ose gjarpri, terpentinë, kapsaicinë.

Osteokondrozë kurrizore, në të cilën Hondrocream është i domosdoshëm

Përfitimet

Droga është e përshtatshme për njerëzit që janë aktivisht të përfshirë në sport, dashamirët e aktiviteteve në natyrë, si dhe një agjent profilaktik për njerëzit e kategorisë së moshës më të vjetër dhe të mesme. Produkti është menduar për trajtimin e sëmundjeve të kockave, kërcit dhe nyjeve.

Hondrocream ka efektin e mëposhtëm:

Avantazhi kryesor i kremës është përbërja e saj absolutisht natyrale, e sigurt që nuk ka efekte anësore. Për shkak të këtij faktori, mjeti praktikisht nuk ka kufizime në përdorim. Përbërja e kremit plotëson standardet ndërkombëtare.

Përbërja

Kremi është formuluar nga farmakologë të njohur. Për shkak të përbërjes natyrore, substancat përbërëse depërtojnë thellë në epidermë dhe kanë një efekt analgjezik, anti-edemë, anti-inflamator.

Përbërësit kryesorë të kremës:

Si përbërës shtesë, përdoren gjithashtu substanca që ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve dhe rigjenerimin e indeve. Ato sigurojnë depërtimin më të shpejtë të përbërësve kryesorë në epidermë, rrisin efektin terapeutik. Një nga përbërësit e kremit, vaji i sojës, i cili është pjesë e përgatitjes, ka për qëllim ruajtjen e nivelit natyral të lagështisë në lëkurë.

Falë përbërësve të tij natyralë, Hondrocream jo vetëm që lufton dhimbjen, por gjithashtu përmirëson gjendjen e lëkurës, duke siguruar një efekt rigjenerues. Të gjithë përbërësit që përbëjnë kremin janë testuar për efektshmëri dhe siguri për shëndetin e njeriut.

Ju mund ta blini Hondrocream në Shqipëri ekskluzivisht në faqen zyrtare të internetit. Droga nuk shitet në barnatore. Çmimi në Shqipëri është Lek4500, gjeni koston në vendet e tjera. Për të bërë një porosi, lini një kërkesë në faqen e internetit. Nxitoni të porosisni kremin dhe të rigjeni shëndetin tuaj të mirë!

Ku mund te blej Hondrocream në Shqipëri?

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Hondrocream

Hondrocream në Tiranë
Qytetet në Shqipëri